Apsaugos sistemos

Mechaninė apsauga negali užtikrinti reikiamo turto saugumo. Vienas pigiausių ir efektyviausių, o dėl to ir populiariausių, sprendimų yra elektroninės apsaugos sistemos. Jos veikia greitai ir tiksliai. Apsaugos sitemų pagrindinė užduotis informuoti tiek Jus, tiek apsaugos komandą, tiek aplinkinius apie bet kokį nepageidaujamą įvykį.

Teritorijų perimetro apsauga

Perimetro apsauga vykdoma pasitelkiant jutikliais, kurie generuoja pavojaus signalą, kai kertama jų saugoma zona. Jutikliai gali būti keleto rūšių, priklausomai nuo teritorijos ir užsakovo poreikių.

Infraraudonųjų spindulių (IR) barjerai

Infraraudonųjų spindulių (IR) barjerai - tai komplektas sudarytas iš imtuvo ir siųstuvo, tarp kurių yra IR spindulys. Pavojaus signalas generuojamas, kertant ar uždengus šį spindulį. Vienintelis nenuginčijamas pranašumas prieš kitus apsaugos būdus – maža kaina.

Mikrobangų barjerai (MW)

Mikrobangų barjerai - tai aukštesnio saugumo lygio įranga. Komplektas paprastai sudarytas iš siųstuvo ir imtuvo, tarp kurių skleidžiamos elipsės formos bangos, dėl to įsibrovėliui nepavyks nei perlipti, nei pralįsti pro saugomą kraštinę, nesukėlus pavojaus signalo.

Tvorų perimetro apsauga jautriu kabeliu

Tvorų perimetro apsauga jautriu kabeliu – tai tikslus bet kokios teritorijos atkartojimas, kadangi kabelis specialiu būdu tvirtinamas ant tvoros. Tokiu kabeliu galima apsaugoti tinklines, medines, metalines tinklines tvoras. Pavojaus signalą sugeneruoja, kai nustatoma tvoros deformacija tam tikra jėga. Šis perimetro apsaugos būdas duoda mažiausiai klaidingų suveikimų dėl aplinkos ir gamtinių veiksnių.

Patalpų apsaugos signalizacija

Patalpų signalizacijos paskirtis – pranešti apie neteisėtą patekimą į saugomą patalpą. Signalizacijas galima skirstyti pagal informavimo būdą: vietinė- garsinė, saugos tarnybų, kliento arba visi būdai.
Universalus sprendimas – sumontuoti vietinę signalizaciją ir GSM priedėlį, galintį informuoti apie suveikimus klientą ir saugos tarnybą tuo pačiu metu. Taip neapsisprendusiam klientui nekyla papildomų išlaidų, keičiant apsaugos būdą.
Pati signalizacija komplektuojama atsižvelgiant į kliento poreikius ir siekiamą apsaugos lygį.
Pagrindiniai signalizacijos komponentai – centralė, valdymo pultelis, rezervinis maitinimo šaltinis, dėžė įrangai, vidinė ir/arba lauko sirena, ir jutikliai. Toliau prasideda skirtumai: kokie jutikliai bus parinkti konkrečiam objektui, kiek zonų ir sričių reikės, ar reikalingas naktinis režimas ir kitokie kliento poreikiai ir norai.
Prie apsaugos signalizacijos galima jungti judesio jutiklius (PIR), magnetinius kontaktus, stiklo dūžio jutiklius, seisminius jutiklius, dūminius jutiklius, temperatūrinius jutiklius, dujų nuotėkio jutiklius ir t.t.

Priešgaisrinė apsauga

Nedidelių patalpų ar privačių namų priešgaisrinė signalizacija komponuojama su į bendrą apsaugos sistemą, tačiau didesniems ar pramoniniams objektams būtina profesionali gaisro aptikimo signalizacija.
Apsaugos sistema gali būti : konvencinė, adresinė ir autonominė.
Konvencinė priešgaisrinė signalizacija – pigiausias profesionalios sistemos sprendimas. Galima pajungti iki 30 priešgaisrinių jutiklių į vieną zoną.
Adresinė priešgaisrinė signalizacija – tikslumu pasižyminti sistema, kadangi nustatoma kuris konkretus priešgaisrinis jutiklis suveikė. Į vieną kilpą galima sujungti ir 240 jutiklių. Į vieną apsaugos sistemą galima sujungti beveik 2000 jutiklių su skirtingais adresais. Tokia apsaugos sistema tiksli, tačiau brangesnė, nei konvencinė.
Sistema komplektuojama pagal priešgaisrinės saugos reikalavimus.

 

Susisiekite ir mes, išsiaiškinę visus Jūsų poreikius, supažindinsime su visais galimais sprendimais ir pateiksime pasiūlymą, kuris Jums leis daugiausiai sutaupyti.