Praėjimo kontrolė

Norite daugiau patogumo? Norėtumėte sutaupyti laiko? Pageidaujate efektyviai valdyti resursus? 

Tuomet susipažinkite su automatizuota praėjimo kontrole. 

Įeigos kontrolė gali būti pati paprasčiausia - mechaninė spyna su kodine klaviatūra. Tokios sistemos pigios, joms nereikia jokių raktų, maitinimo, bet jos neužtikrina didelio saugumo ir nefiksuoja duomenų. Dažniausiai naudojamos daugiabučių laiptinėse arba varteliuose į teritoriją.

Sudėtingesnės praėjimo kontrolės sistemos kaupia ir pateikia duomenis kas ir kada praėjo. Duomenis lengva analizuoti, gali būti pritaikomi įvairūs programiniai sprendimai.

Identifikavimui gali būti naudojami:

  1. kodai;
  2. biometriniai skaitytuvai (pirštų antspaudai, veido, akių, balso atpažinimas);
  3. elektroniniai raktai;
  4. RFID technologija grįsti atstuminio nuskaitymo sprendimai (pakabukai, kortelės, mobilieji telefonai)

Šiuo metu populiariausi nuotolinio nuskaitymo sprendimai, kadangi tokiose sistemose lengva centralizuotai suteikti ar panaikinti leidimą, galima lengvai identifikatorių integruoti į darbo pažymėjimus, apyrankes, pakabukus, telefonus ir t.t.

Tinkamai įrengta ir sukonfigūruota praėjimo kontrolė leidžia ne tik ženkliai padidinti saugumą, kaupti ir pateikti reikiamus duomenis analizei, bet ir leidžia sutaupyti, visų besinaudojančių sistema, laiką. 

 

Susisiekite ir mes, išsiaiškinę visus Jūsų poreikius, supažindinsime su visais galimais sprendimais ir pateiksime pasiūlymą, kuris Jums leis daugiausiai sutaupyti.